TO MΠΛΟΓΚ aelomania.com EΚΛΕΙΣΕ ! ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟ. ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ "ΑΡΧΕΙΟ"..

Παρασκευή, 5 Αυγούστου 2011

0 Οι αντίπαλοι του Χ-Ψ...!!! Ολυμπιακός-ΑΕΛ..


Η κλήρωση - καφενείο - παρωδία έγινε..

Ομάδα Α ειναι Η ΑΕΛ .
Ομάδα Β είναι οι Σέρρες ή η Γρια αν δικαιωθεί στο CAS..
Οπότε θελουμε έστω μια από τις 2 να πέσουν... (βολάκος ή καβάλα..)
Μιας και η ομαδες που θα μείνουν όπως είπε ο Κομνηνός θα είναι βαθμολογικά άρα η ΑΕΛ είναι η Α αν μείνει... 
όπως θα δείτε η ομάδα β ακολουθεί το πρόγραμμα της ομάδας α..
 Η πρώτη αγωνιστική
Create your own banner at mybannermaker.com!Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης
Κέρκυρα-Παναθηναϊκός
Πανιώνιος-Εργοτέλης
ΑΕΚ-Ομάδα Β
ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης
ΟΦΗ-Ατρόμητος
ΠΑΟΚ-Ξάνθη
Ολυμπιακός-Ομάδα Α


ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
1η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
Ο.Φ.Η. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

2η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΜΑΔΑ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΜΑΔΑ Α - Ο.Φ.Η.

3η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΟΜΑΔΑ Β
ΑΡΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α

4η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΟΜΑΔΑ Β - ΑΡΗΣ

5η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β

6η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΡΗΣ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΡΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Α
Α.Ε.Κ. - ΑΡΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΜΑΔΑ Β
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Β
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ

12η Αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - SKODA ΞΑΝΘΗ
Ο.Φ.Η. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ

13η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Β
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Β - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - Π.Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

15η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΡΗΣ
Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου